Як правильно вибрати умивальник для ванної кімнати?

Як правильно вибрати умивальник для ванної кімнати?


Спочатку може здатися, що обрати умивальник для ванної кімнати досить просто. Вони не призначені для приготування їжі в будь-яких особливо важких умовах або для миття посуду, тому їх універсальність не так важлива. Це насправді так, але вибір умивальника складніший, ніж Ви думаєте. Існують різні форми, кріплення, розміри, кольори і навіть матеріали; головне завдання умивальника - це вписатися в Вашу ванну кімнату і доповнити її декор. У цьому блозі представлено керівництво, яке допоможе прийняти правильне рішення.

Першим фактором, який слід враховувати, є тип монтування або установки. Існує кілька базових конфігурацій умивальників:умивальники п'єдестали


Як правило, це хороший вибір для невеликих ванних кімнат, умивальник п'єдестал - це єдине ціле - раковина, розташована на п'єдесталі або окремо стоїть раковина. Окремо стоять умивальники часто використовуються в якості додаткового дизайну і практичні у ванних кімнатах з обмеженим простором. Недоліком умивальника п'єдесталу є те, що вони не мають місця для зберігання, тому вони не рекомендуються для ванних кімнат без шаф або стільниці. Обов'язково розгляньте інші елементи дизайну при виборі умивальника п'єдесталу.


Підвісні умивальники


Підвісні умивальники встановлюється на несучій стіні. Вони звільняють стіну і підлогову площа, що робить їх відмінним варіантом для невеликих або обладнаних для інвалідів ванних кімнат.


Консольні вмивальники/strong>


Консоль - це суміш між підвісною умивальником і п'єдесталом. Умивальник встановлюється на стіну і підтримується двома або чотирма ніжками. Консолі мають гарний дизайн, але, як і п'єдестали, мають невеликий простір для зберігання.Вбудовувані на/під/в стільницю умивальники


Вбудовувані умивальники монтуються під стільницю, підкреслюючи саму стільницю, а не умивальник. Вони практичні і легко чистяться, завдяки відсутності стиків, це допомагає легко прибирати воду зі стільниці прямо в раковину. Чи не кожен матеріал стільниці дозволяє встановити вбудовані умивальники.

Умивальники на стільницю


Встановлюються на стільницю і доступні в широкому діапазоні форм і розмірів. Вони стильні і привабливі, але їх складніше чистити через швів і важкодоступних місць (в залежності від форми чаші). Оскільки умивальник знаходиться на поверхні, вони залишають більше місця в підтримуючих шафах або ящиках.

Вбудовувані у стільницю вмивальники


Встановлюються в отвір стільниці, залишаючи краю умивальника на поверхні. Їх найпростіше встановлювати, але також важче прибирати в місцях де умивальник примикає до стільниці.Полу-втоплений умивальник


являє собою гібрид, де одна частина вбудована в стільницю, а інша виходить за її межі.

Меблеві умивальники


Такі умивальники встановлюються на меблі, діючи як раковина, так і стільниця в одному цілому. Оскільки вони в основному безшовні, їх легко чистити, однак в разі пошкодження доведеться замінювати всю конструкцію.


Після вибору стилю і дизайну, Вам потрібно буде з'ясувати, який розмір і висоту Ви хочете. Розгляньте форму, розмір і планування Вашої ванної кімнати, а також свою власну висоту (і всіх Ваших домочадців). Також враховуйте глибину - глибшівмивальники мінімізують розбризкування. Якщо Ви виберете умивальник із стільницею, переконайтеся, що вона забезпечує достатній простір для всіх Ваших потреб.

Тепер, коли Ви прийняли більшість важливих рішень в процесі вибору умивальника, настав час розглянути ще кілька елементів, щоб Ви могли знайти той, який ідеально підійде саме для Вас.


Сумісність зі змішувачем

Це дуже важливо. Якщо Ви налаштовані на певний змішувач, Вам необхідно переконатися, що він буде поєднуватися з вмивальником, який Вам подобається. Якщо Вам потрібен один отвір змішувач, пропустітьвмивальники з більш ніж одним попередньо просвердленим отвором; якщо Ви вибрали настінний змішувач, у Вашого умивальника взагалі не повинно бути отворів.

Якщо Ви віддаєте перевагу високі умивальники, Вам знадобиться дуже високий змішувач. Перевірте проекцію крана (наскільки він виступає поверх умивальника) - переконайтеся, що потік води не дуже близький до краю змішувача, що може привести до незручної мийці рук і великим розбризкування.

Також важлива швидкість потоку води. Якщо потік води сильний, а Ваш умивальнике глибокий, це може привести до вічно мокрій підлозі і стільниці.


Форма

Умивальники доступні практично в будь-який мислимої і не мислимій формі: овальні, круглі, квадратні, прямокутні, а також кутові, трикутні, D-образні і інші не стандартні форми. Форма зазвичай є питанням переваги, але вона може залежати від доступного простору, особливо з існуючими стільницями.


Матеріал

Матеріал вмивальника також в значній мірі залежить від Вашого переваги. Делікатні вмивальники не повинен використовуватися в дитячих ванних кімнатах або піддаватися суворим чистячих засобів, тому, якщо Ви не хочете «трястися» над вмивальником, вибирайте більш тверді матеріали.

Деякі матеріали дуже чутливі до побутових чистячих засобів, нагрівання (плойки і фени), а також хімікатів, що знаходяться в засобах для зняття лаку, умивальник, в такому випадку, може забарвиться або навіть потріскатися. Будьте чесні з самими собою про те, як Ви будите використовувати вмивальник, перш ніж приймати рішення про матеріал. Якщо Ви знайшливмивальник своєї мрії, але знаєте, що не будете його витирати після кожного використання або купувати спеціальні засоби для чищення для нього, виберіть інший.


Сантехнічний фарфор і його керамічні кузени роблять поверхню умивальника гладкою, глянсовою, стійкої до плям, довговічною і легко чиститься. Погодьтеся, досить приваблива комбінація для ванної кімнати.


Скло звучить крихке, але на подив це сильний матеріал. Раковина із загартованого скла здатна витримувати багаторазове використання. Однак не дотримуються кидати в нього важкі предмети, так як контакт з гострими металевими або скляними предметами може призвести до подряпин і осколках. Так само скло може бути проблемою для підтримки чистоти, особливо, якщо у Вас жорстка вода.


Кам'яні умивальники з мармуру, граніту, травертину або онікса пропонують розкішний зовнішній вигляд, повний натурального кольору і жилки. Однак, оскільки весь камінь пористий до деякої міри, він схильний до фарбування і вимагає рутинного пломбування.


Металеві раковини варіюються від глянсової емальованому обробки чавунної моделі до чистого зовнішнього вигляду з нержавіючої сталі і землистої міді і нікелю. Матова і мелена обробка надає особливу текстуру металу.


Тепер Ви інформоване користувач, озброєний усією необхідною інформацією, щоб вибрати правильний вмивальник. Вибирайте з упевненістю і насолоджуйтеся новим вмивальником!

В нашому інтернет магазиніє безліч варіантів вмивальників за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в Вашу ванну кімнату.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній