Як правильно підібрати змішувач до умивальника і навпаки умивальник до змішувача?


Як правильно підібрати змішувач до умивальника і навпаки умивальник до змішувача? Огляд.

Нагальне питання сьогоднішнього дня, який для покупця є дуже важливим і нерідко заводить його в глухий кут. Адже кожному з них хочеться, щоб умивальник і змішувач були не тільки красивими, якісними, а й практичними в побуті.

Фахівці інтернет-магазину Аквадемі, в даній статті розкажуть і покажуть Вам на прикладі які змішувачі на умивальник до яких раковин підходять.

Отже, сьогодні на ринку України вибір умивальник у ванну кімнату велика кількість і у всіх них призначення одне, а ось метод установки абсолютно різний, ось власне через спосіб монтажу і певних властивостей умивальників і змішувачі пропонуються різні по висоті і монтажу для зручності використання по прямому його призначенню.

Перший умивальник, про який розповімо і покажемо, пропонуємо розглянути з таким методом установки як: підвісний.

підвісний умивальник, це найпопулярніший і затребуваний товар серед покупців, його вважаю універсальним.

Чому?

По-перше, тому, що його можна встановити на стінку і доукомплектувати його красивим латунним сифоном, що надалі буде дуже красиво виглядати, така комплектація, найбільш ближче впишеться в стиль Лофт.

Друга, причина його популярності і універсальності, полягає, в тому, що Ви можете самостійно на свій смак сконструювати під нього тумбу.

Підвісні умивальники, бувають різних розмірів і форм, але основна їх відмінність між собою, яке впливає на вибір змішувача, це присутність або відсутність переливу.

Перелив, цей отвір, яке знаходиться по середині умивальника і завдяки йому, якщо воно є в ньому, при закритому донному клапані вода ніколи не вийде за межі чаші раковини і тим самим не заллє Вашу квартиру.

У тих раковин, де є перелив, змішувачі підходять стандартні по висоті і звичайні по монтажу. Стандартною висотою змішувача прийнято вважати - 10 см. Такий висоти цілком достатньо для комфортного використання.


Донний клапан для таких умивальників, пропонується незапірающій або з технологією Push-open. Дана технологія дозволить Вам самостійно вирішувати фіксувати його чи ні. Push-open працює від натискання руки.

Другий варіант, який можливий для таких умивальників, це установка змішувачів зі стіни. Але при такому методі монтажу важливо пам'ятати, що встановлюється такий змішувач для раковин перед оздоблювальними роботами в стінку.

Перевага такої установки, полягає в його дуже красивому зовнішньому вигляді.


Змішувачі, які встановлюються в стіну, також мають різну довжину. Для комфорту та практичності використання його в побуті важливо врахувати глибину майданчика.


Переваги придбання підвісних умивальників:

1.Універсальність комплектації

2. Широкий вибір змішувачів, у даному методу монтажу найбільший асортимент вибору змішувача.

3. Це вартість. Вона найдешевша буде і змішувача, і раковини, будь-якої форми, виробника в порівнянні з іншими умивальниками.


Другий за популярністю умивальник, який користується великим попитом, це раковина з можливістю установки на стільницю.

Умивальники, які встановлені на стільницю, завжди приємні оку, вони в багатьох випадках стають тим самим акцентів в загальному стилі ванної кімнати. Саме через методу монтажу вони моментально стають прикрасою ванної кімнати.


Важлива інформація для покупця!

Нерідко до нас звертаються покупці з питанням чи можна підвісний умивальник встановити на стільницю?

Відповідь.

-Ні, це на жаль, неможливо. І причинного для цього, є округлений або ж не шліфований низ умивальника. У разі, якщо умивальник підвісний і у нього скругленная форма, то як правило низ у такого умивальника теж буде округлений з отвором під сифон, і він буде виступати через краї умивальника, що не дасть йому правильно і стійко стояти на стільниці.


Інша справа, коли у умивальника спосіб установки на стільницю і у покупця є бажання встановити його підвісним, то тут перешкод не буде.

Подані умивальники бувають: з переливом і без нього, з майданчиком під змішувач і без неї.

Правильний вибір змішувача залежить від того який саме умивальник Ви хочете бачити у себе в ванній кімнаті?


Якщо, це умивальник на стільницю з переливом та отвором під змішувач, яке знаходиться на майданчику, то тут все досить просто. Для такого умивальника підійде стандартної висоти змішувач.


Якщо ж, умивальник на стільницю, але в ньомунемає переливу і майданчики під змішувач,тоді в цьому випадку рекомендуємо розглядати два варіанти.

Перший. Це повинен бути досить високий змішувач, який як правило встановлюють на стільницю, то за умивальник, то чи збоку.

Висота таких змішувачів теж буває різна. Вона коливається від 15 см і вище. Найбільш правильний підбір буде, якщо Ви будете знати висоту борту даного умивальника, наприклад, якщо висота борта буде дорівнювати 12 см., То високий змішувач з висотою 15 см Вам підійде для комфортного використання за призначенням і бризки води не потраплятимуть на стільницю і дзеркало.


Другий варіант при такому методі установки, це змішувачі, які встановлюються в стіну.

Красиво дуже виглядають в інтер'єрі, щоб змішувач не тільки був красивим і прикрашав Вашу ванну кімнату, необхідно правильно підібрати його довжину.

Однозначно неможливо написати яка довжина повинна бути, це все залежить від того на якій відстані від стіни перебувати умивальник.

Важливу роль відведемо маленьким умивальників, які як правило встановлюються в гостьові санвузли.
З маленькими умивальнічкамивсе не так просто, як може здатися на перших погляд. За загальною прийнятої рекомендації виробників, для таких раковин не залежно від того, кутові вони чи ні, або ж справа наліво або лівосторонні пропонуються змішувачі з досить маленькою висотою, а конкретніше висота в даних змішувачів менше 10 см.

І тут можуть виникнуть протиріччя між рекомендаціями і думкою покупця, дуже часто це питання стає предметом палких суперечок. Покупцеві як правило не комфортно і не практично користуватися даними змішувачем тому, що, на їхню думку, вода бризкає в різні боки і приносить безлад.

Ми підтримуємо Вас у цьому думка, адже має бути комфортно саме Вам, єдине на чому зробимо акцент, змішувачі традиційного монтажу з висотою 10 см., Будуть масивно виглядати з маленьким умивальників, що може відбитися на гармонійному зовнішньому вигляді.


На цій спірній ноті закінчимо розглядати питання які ж змішувачі підходять до будь раковин. В стаття описали головні і важливі відмінність змішувачів та умивальників, з яким стикається покупець і сумнівається в правильному виборі умивальника або змішувача.

В інтернет-магазині Аквадемі, менеджери вислухавши Вас порекомендую той змішувач або ж той умивальник, яким будете задоволені саме Ви.<


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній