Чим примітна інсталяція для підвісних унітазів Villeroy & Boch?

Чим примітна інсталяція для підвісних унітазів Villeroy & Boch?

Товари сантехніки, німецького виробника Villeroy and Boch, користуються у покупців неймовірно великим попитом не тільки на українському ринку, але і на Європейському ринку, це добре відомий бренд з багаторічною історією, репутація, якого донині бездоганна.

На ряду з великим інтересом покупців до товарів величезної кількості колекції сантехніки даного, всесвітньо відомого бренду, для виробника стало необхідністю випуск під своїм знаменитим і шанобливим брендомінсталяції для підвісного унітазу.

На сьогоднішній день, фахівці фабрики вирішили питання покупців, у яких є бажання укомплектувати свою Ванну кімнату сантехнікою одного бренду. Дана інсталяція, як і її аналоги тільки інших виробників, являє собою, надійну, металеву конструкцію, яка здатна витримати більше 100 кг., У неї пневматичний привід.

Що це означає?

В області, де буде встановлюватися клавіша змиву води, є два отвори в які протягнуті так звані троси. З їх допомогою, при натисканні на клавішу вода буде омивати і очищати чашу унітазу.

Надійна чи дана інсталяція з таким методом змиву води?

Надійна. З досвіду продажів, все інсталяція, які компаніяАквадемі імпортує в Україну мають довгий термін експлуатації і дана інсталяція не виняток.Villeroy & Bochнічого не робить на половину і якщо вже береться за щось, то на виході ми бачимо сумлінно виготовлений продукт того чи іншого призначення, так сталося і з інсталяціями, у виробника немаленький асортимент їх, але ми зупинимося на двох основних інсталяцій з принципово різними відзнаками між собою.

Перша, ця стандартна по висоті інсталяція для підвісного унітазу, висота її дорівнює 1120 мм., а ось глибина у неї коливається від 130 - 205 мм. Дана інсталяція призначена практично в усі приміщення, де немає обмежень по висоті стіни. (Артикул: 92246100)

І друга,інсталяція Villeroy and Boch, має низьку висоту, а саме: 820 мм., глибина біля даної інсталяції для унітазу варіюється від 155 до 205 мм. Таку інсталяцію встановлюють в приміщення, де висота приміщення не дозволяє встановити стандартної висоти інсталяцію, як правило, пропонована інсталяція затребувана в кімнаті, де потрібно вмонтувати даний предмет сантехніки під вікном або над інсталяцією встановлений бойлер.


Перевагою даної інсталяції для підвісного інсталяції, є клавіші змиву води, які підійдуть на будь-яку інсталяцію цього бренду, зовнішній вигляд кнопок змиву, як і всі предмети сантехніки фабрики, прирівнюються на наш суб'єктивний погляд до твору мистецтв.

Клавіші змиву води мають актуальний дизайн, на них нанесений логотип бренду, форма у пропонованих виробником кнопок виготовляється в двох затребуваних на сьогоднішній день, це: прямокутна форма з округлої окантовкою і строгий, ультратонкий прямокутник.

Так як після всіх настановних робіт інсталяції Вам буде видна лише клавіша змиву води, представляємо Вам градацію клавіш змиву води, які підходять до даної інсталяції. Клавіші змиву води у даного виробника діляться не тільки за формою, а й за матеріалом.

Асортимент клавіш змиву води, матеріал, якого пластик.1. Кнопка змиву води, з присвоєним артикулом 92249068, володіє прямокутною формою з округлими краями, у неї дві прямокутні клавіші змиву води, одна з яких розрахована на великий обсяг змиву, а друга на маленький. Клавіша пропонується в трьох основних колірних відтінках: хромоване покриття, біле, а також хромована з матовим напиленням.

Цінова політика даного товару, є найдемократичнішою, що дозволяє покупцеві встановити у себе в ванній кімнаті, товар німецької якості з бездоганною репутацією на світовому ринку.

2. Клавіша змиву води,яка не має аналогів за своїм зовнішнім виглядом і тим самим виділяє її серед величезного асортименту клавіш для підвісного унітазу серед асортименту інших виробників клавіш.

Кнопка, пропонується фахівцями німецької фабрики з суворої прямокутної форми, з витончено тонкими кнопками, при натисканні на яких вода буде подаватися в чашу унітазу.

Перевагою даної кнопки полягає не тільки в неповторно гарному зовнішньому вигляді, але і можливість встановити її «врівень» з плиткою.

Для того щоб ця клавіша змиву води Villeroy & Boch встановилася на одному рівні з плиткою необхідно додатково придбати спеціальну, монтажну рамку цього ж виробника з присвоєним для неї артикулом 922159LC.

Такої форми клавіша змиву води за своєю ціною буде трохи вище, ніж попередній варіант через свого стилю виконання. Даний товар пропонується в колірних відтінках: Біле покриття, хромоване з глянцевим покриттям і хромоване, але з матовим покриттям.


Асортимент клавіш змиву води, матеріал, якого скло.1. Запропонована виробником, клавіша змиву води, є аналогом кнопки, про яку ми згадували найпершої, у неї точно така прямокутна форма з округлими краями і двома важелями змиву води, які розраховані на великий і маленький змив води в чашу унітазу.

Ексклюзивним пропозицією цього виробника можливість вибору цієї кнопки, яка виготовляється зі скла з сенсорної підсвічуванням. Дана технологія вигідно виділяє цю клавішу, вона цілком може стати родзинкою Вашої даної кімнати.

Звертаємо Вашу увагу, на те, що клавіша для підвісного унітазу з сенсорної підсвічуванням, випускається виробником тільки в чорному кольорі зі скляного матеріалу.

Бачачи великий інтерес покупців до даного дизайну клавіші, фахівці виготовили таку саму клавішу тільки без сенсорної підсвічування, в сірому кольорі.

2. Строга прямокутна форма, про яку також ми вище згадували з тонкими прямокутними важелями змиву води з можливістю установки її на одному рівні з плиткою.

У даній лінійки товарів сантехніки, немає, на жаль можливості вибору клавіші, з підсвічуванням, зате є вибір по колірному відтінку кнопок: сірий, чорний, білий.

На цьому і закінчуємо огляд всіх важливих аспектів інсталяцій для підвісного унітазу і клавіш змиву води, які підходять виключно до них від німецького виробника Villeroy and Boch.Підсумуємо вищесказане, даний виробник пропонує до Вашого розгляду дві основні інсталяції з різною висотою і клавіші змиву до неї, де фахівці виготовили дві форми їх. Одна більш скругленная, друга - суворого виконання, але виробляються з різного матеріалу, який в свою чергу стають визначальними в тому чи іншому питанні і різного колірного рішення.


У виставковому залі, інтернет-магазині Аквадемі представлена дана інсталяція для підвісного унітазу, стандартної висоти з хромованою кнопкою змиву води, округлої форми. У Вас є можливість ознайомитися з нею на власні очі і задати нашим менеджерам з продажу всі Ваші питання щодо даної інсталяції, досвід роботи менеджера дозволить йому професійно відповісти на них.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній