Аквадемі відвідала німецьку фабрику Duravit.


Аквадемі відвідала німецьку фабрику Duravit..

Трохи необхідно важливої інформації про виробника для тих покупців, хто не знайомий з асортиментом бренду.

Дюравsт,це фабрика, яка вже дуже довгий час випускає предмети сантехніки. Його великий асортимент включає в себе три основні напрямки, це в першу чергу керамічні вироби такі як: унітази підвісні і підлогові, умивальникивсілякого призначення, неймовірно красиву і унікальну в своєму виконання душову двері, меблі для ванних кімнат, змішувачі для тієї ж ванній і піддони.

Бренд дуже відомий в Європі, деякі моделі меблів і раковин, вважаємо, якщо не романом мистецтв, то максимально наближеному до нього. З виробником співпрацюють імениті дизайнери в області сантехніки.Одним з множин переваг фабрики є його не така за ангажованість на території України. Купившисантехніку Дюравіт, є дуже багато шансів бути володарем чогось свого, індивідуального.


Прилетівши до Німеччини і діставшись до тихого і спокійного містечкаШварцвальдсаме там знаходиться фабрика. Ми поринули в атмосферу спокійної благодаті. Привітний прийом представників фабрики залишили після себе тільки найкращі та приємні враження.

Опинившись в будівлі виробничих потужностей наша маленька компанія була вражена архітектурою будівлі, внутрішнім дизайном, комфортною обстановкою. Були ми і в святая святих, на самому виробництві, бачили технологію виготовлення керамічних виробів, побачене збережемо в секреті, щоб не порушувати політику конфіденційності, але покажемо виліплені, нами унітази в маленькому масштабі, співробітникиДюравітдали нам відчути виробничий процес. Треба сказати, що це було цікаво і захоплююче кожен намагався зробити якнайкраще.Далі, нам показали їх шикарний виставковий зал, де представлені топові позиції товарів, це і меблі в такому собі сільському стилі під назвою Cape Code, серія меблів для ванни бездоганна і неповторна, адже коли проводиш долонею по верху меблів відчуваєш її текстуру, зовнішній вигляд меблів асоціюється у нас  з приватним будинком зробленого в еко-стилі, відчуття, що ти в щасливому дитинстві у бабусі, де ти кожну хвилину відчуваєш турботу про себе.

Умивальники,це щось неймовірне, тонка стінка, зроблена за інноваційною технологією виробника, до речі, ця ж технологія дозволила фахівцям фабрики виготовити незвичайну і тим самим єдину в своєму роді, унікальну і дуже привабливу форму серії умивальників.Наступна колекція, що запамяталась, стала для насLuv,це той самим випадок, коли не вистачає слів для опису свого захоплення від побаченого. Краще і грандіозніше за ванн Luv нам здається, ми не зустрічали, так, є симпатичні, модні, у всіх є свої переваги, ванна Luv це досконалість. І досконалості вона досягла своєю лаконічністю у виконанні, відсутністю будь-якої химерності. Матеріал, який використовується при виготовленні, це мармурова, міцна, крихта. Пом'якшені, округлі форми ванни, створюють ефект затишку і комфорту. Умивальники з цієї колекції виготовляються для установки на стільницю. У даній колекції, є зовсім маленькі умивальнічки з отвором під змішувач.Променад виставковою залою зайняв у нас майже весь день, це було як похід в дуже цікавий музей, де неможливо від того чи іншого продукту відірвати погляд і піти далі.

Також не вийшло у нас і відійти від коллекції ХSquare и Vero,композиція була складена з прямокутного умивальника з колекції Veroі меблів в темно-синьому кольорі XSquare,на виставки був приставлений комплект маленького розміру, і він у нас викликав асоціацію компактності, а глибокий синій колір тумби під умивальникдіяв як гіпноз створюючи відчуття упевненості і спокою. Варто відзначити, що в колекціїXSquare не тільки красиві меблі, але і умивальники з окремо стоячою ванною заслуговують увагу.Проходячи далі ми знову натрапили на черговий подарунок від всесвітньо відомого дизайнера Філіпа Старка, з відносно нового його продукту, це умивальник My be Starck, прямокутна форма, ультратонкий кант умивальника, така ж прямокутна форма куди безпосередньо ллється вода, все це викликає особливий інтерес і користується попитом у покупця, компанія Аквадемі неодноразово вже імпортувала його в Україну для наших покупців.Ще хочемо зауважити, Duravit виготовив універсальну тумбу під умивальники з різних колекцій, наприклад, ми помітили, що тумба з колекції L-Cube, підходить до того ж умивальнику My be Stark, є ще колекція P3Comfort, раковина, яка також прекрасно виглядає на даній тумбі.Дизайн тумби також лаконічний, це прямокутник поділений на дві рівні частини, які утворює собою два висувних ящика, у яких є своя родзинка, адже вони відкриваються від дотику руки, що дуже зручно і актуально.

Подорожуючи далі виставковою залою нам зустрілася вдосконалена колекція Vero, основна лінія дизайну залишилася колишньою, нагадуємо, це строгий прямокутник, але додалися такі ж прямокутні бортики, їх впровадження освіжило колекцію.


Знаючи довгий час асортимент фабрики, ми звичайно ж завжди чекаємо новинок і одна справа, коли ти це бачиш в каталозі, але зовсім інше бачити це наяву. Зізнаємося нам, всім було дуже цікаво подивитися товари самої нової колекції бренду, і ми їх знайшли.

Відразу стало зрозуміло, що колекція викличе фурор серед поціновувачів прекрасного. Це абсолютно новий погляд на дизайн ванної кімнати. І це нова металева консоль, у якій покриття може як хромованим так чорним, ми бачили з чорним покриттям консоль, метод монтажу якої підвісний з прямокутним умивальником, у якого трохи округлені краї з нової колекції DuraSquare і прийшли до думки, що у даного виду дизайну є дуже великі шанси стати затребуваним.У кожній назвемо, це кімнаті з продукцією сантехніки завершує загальний стиль тієї чи іншої комплектацій розумно і продумано встановлені аксесуари, вони не кидаються в очі, правильно підібрана тональність, форма до кожної колекції, їх нібито немає, але ти знаєш, що вони з'являться , як тільки знадобляться. Така комплектація і сам підбір - це дуже важка і скрупульозна робота, ми вважаємо, що це вищий пілотаж.

Така ж історія і з дзеркалами, але серед великої їх кількості виділимо колекцію L-Cube, незважаючи на те, що правильніше за все їх комплектувати з меблями цієї ж колекції, нам здається, що вони зроблені так, що підійдуть до більшості товарів виробника. Його металева біла рамка, під якою встановлено сенсорний вимикач прикрашає дзеркало і надає йому новизну і свіжість в погляді на виконання. Таке дзеркало це і прикраса, і акцент загального дизайну ванної кімнати, коли це треба, але найголовніше, дзеркало завершить і підкреслить загальний стиль кімнати.


Висловлює велику подяку представництву і співробітникам фабрики, за прийом, за супровід, за цікаву і пізнавальну екскурсію і звичайно ж за отримане враження від побаченого.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній