Умивальник на стільницю (накладної): до сих пір актуальний тренд


Якщо ви думаєте, що умивальники на стільниціпішли в не буття, подумайте ще раз. Ці унікальні раковини для ванної нікуди не зникли, навіть якщо їх розквіт і пік популярності, здавалося, був років десять тому. Різні дизайни умивальників на стільницю не тільки залишилися доступними на ринку сантехніки, а й бажаним для багатьох вимогливих дизайнерів. Кілька чудових якостей відповідають за те що ці раковини до сих пір популярні сьогодні серед багатьох дизайнерів і архітекторів. Ви з легкістю знайдете їх в сучасних дизайнах, свіжо відремонтованих ванних кімнатах, готелях, ресторанах, висококласних магазинах і багатьох інших комерційних будівель. Також Ви виявите, що вони доступні в широкому діапазоні стилів, від сільського до сучасного. Ці раковини бувають різних видів, дуже прості в установці і відмінно виглядатимуть в будь-якій ванній кімнаті.Отже, що такого класного в умивальнику, який монтується на стільницю? Як ви зможете інтегрувати цей виріб в свою власну ванну кімнату, і навіщо вам це потрібно? Якщо ви думаєте про те, щоб все-таки вибрати дизайн саме такого умивальника, що вам потрібно знати?


Щоб допомогти відповісти на всі ці питання, розглянемо деякі з найбільших переваг, які забезпечує така раковина:


1. Стильний вигляд


Замість того, щоб «ховати» накладної умивальник,такий умивальник обов'язково буде центром загальної уваги в будь-якій ванній кімнаті. Така раковина стане реальним фокусом вашої ванної кімнати. Умивальник на стільниці захоплює увагу, створює візуальний інтерес і робить реальний акцент в просторі. Тому, коли ви захочете зробити яскравий акцент в дизайні, накладної умивальнік- відмінний спосіб це зробити.2.Гнучкість дизайну.


Здається, що дуже мало обмежень, коли мова заходить про стилях таких умивальників. Вибирайте з традиційних, сучасних, сміливих і класичних дизайнів - що вам ближче до серця. Хоча ці раковини найчастіше мають овальну або круглу форму, тому вони подобаються своєю компактністю і чистими лініями, ці вироби бувають різних кольорів, матеріалів і стилів. Якщо ви вивчите ринок сантехніки досить добре, ви зможете знайти фарфор, скло, бронзу, бамбук, мідь, нержавіючу сталь та інші матеріали.3.Універсальні варіанти установки.


Ціраковини традиційно встановлюються на стільниці, але вони також може бути частково втоплені в неї, якщо ви захочете. Це ще один спосіб, який дасть можливість урізноманітнити дизайн ванної, який ви можете налаштувати під свої смакові переваги.4. Простий в установці.


Іншою перевагою умивальника на стільниці є зручний процес їх установки. Оскільки вони, як правило, встановлюється на верх стільниці, їх легше розмістити на обраному місці і легше підключити до водопроводу.


5.Легка заміна.


Простота установки означає легку заміну, якщо ви коли-небудь захочете або з'явиться потреба поміняти свій умивальник на інший стиль або дизайн. Така гнучкість - відмінна функція для вдалого продажу, коли ви знаєте, що можете змінити свою думку пізніше.


6. Корисний простору навколо раковини.


Накладний умивальник залишає небагато простору під його краями, яке інакше було б просто частиною великого умивальника. Це одна з причин, чому саме ця раковина може відмінно підійти якщо у вас трохи простору у ванній кімнаті.7.Більш високий дизайн.


Оскільки такі раковини встановлюються вище, ніж вбудовані варіанти, вони можуть стати відмінним бонусом для високих людей, яким зазвичай доводиться нахилятися нижче, щоб використовувати раковину.


Додаткові фактори


Бризки. Хоча такі раковини більш схильні до розбризкування, але не завжди. Професійний продавець допоможе вам з правильним вибором, висотою, охопленням і розташуванням змішувача для мінімізації розбризкування. Крім того, виберіть змішувач, обладнаний аератором, який, природно, створить потік води без додаткових бризок.


При всіх своїх перевагах умивальник на стільниці може зажадати трохи більше турбот при митті. Оскільки вони вище, вони також можуть бути не найкращим варіантом для більш низьких домочадців або маленьких дітей. Такі раковини також можуть бути більш уразливим до пошкоджень через їх відкритих країв. Проте, у цих умивальників є так багато особливостей і переваг, що багато домовласників зупиняють свій вибір саме на них. У міру того, як ви будите досліджувати ринок умивальників і різний дизайнів ванної кімнати, подумайте саме про умивальниках встановлюються на стільницю.


Ціна


Ціна. Багато людей вважають, що накладні умивальники коштують дорожче, ніж звичайні, оскільки вони асоціюється з дорогими дизайнами, але в міру того, як вони стали більш популярними, цінові варіанти значно змінилися.


Тепер Ви інформоване користувач, озброєний усією необхідною інформацією, щоб правильно вибрати саме такий дизайн умивальника. Вибирайте з упевненістю і насолоджуйтеся вашим новим придбанням!


Що необхідно придбати разом з накладною раковиною


Змішувач. Вибирайте змішувач, виходячи з наявності отворів і їх кількості: Немає отворів для змішувача на раковині. Вибирайте настінний змішувач або високий змішувач для накладної раковини.Один отвір для змішувача. Вибирайте змішувач нормального розміру (такий же, як для підвісної раковини. Три отвори для змішувача. Вибирайте відповідний змішувач, в якому виливши і ручки встановлюються окремо.


Донний клапан.


Донний клапан закриває отвір зливу в раковині і служить для приєднання сифона. Вибір донного клапана прив'язаний до наявності переливу в стінці чаші раковини. Якщо перелив є, то донний клапан повинен бути з бічним віконцем. Якщо переливу немає, то донний клапан являє собою звичайну металеву трубку.


Сифон.


Призначений для відведення води в каналізацію. Вибирайте сифон під розмір конструкції і типу підстави. Якщо сифон видно, то вибирайте гарний сифон відповідно до розмірів раковини і стільниці (щоб він не виглядав надто великим або маленьким). Якщо раковина коштує на меблевому подстолье, то вибирайте компактний сифон, щоб не «з'їдати» внутрішній простір меблів.


Стільниця.


Накладна раковина створена для установки на стільницю. Якщо ви робите стільницю на замовлення, то повідомте виробнику розміри і вага майбутньої раковини, а також тип установки змішувача і необхідність збільшеного вирізу під слив.


В нашому інтернет магазині є безліч варіантів умивальників за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в Вашу ванну кімнату.
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній