«Розумний» унітаз (унітаз з функцією біде) або біде? Як вони працюють і що підійде саме вам?

«Розумний »унітаз (унітаз з функцією біде) або біде? Як вони працюють і що підійде саме вам?


Забудьте про туалетний папір і підготуйтеся до нового рівня чистоти. Унітаз з функцією біде і звичайне бідедопоможуть завжди залишатися вам чистими ... але в чому різниця між ними?

Є стандартні сантехнічні вироби, які ми всі знаємо і любимо - умивальник, ванна, душева кабіна, унітаз,а потім є більш неясні товари, які, як правило, викликають багато запитань. Наприклад: унітаз з функцією біде і саме біде.

Ці два менш відомих туалетних вироби дуже часто багато хто плутає. Як користуватися біде? (Особливо поширений питання серед тих, хто вперше відвідує Європу, і знаходиться в замішанні чому у ванній два унітази.) Що таке розумний унітаз? І як він працює? Чи потрібно мені біде? (І якщо так, то як дорого це буде коштувати?) В чому різниця між біде і розумним унітазом?


Так багато питань, і у нас є всі відповіді.

Навіщо мені взагалі унітаз з функцією біде або біде?

Розумний унітаз або біде -це щось між душем і унітазом; він використовує воду для миття нижніх областей користувача після використання унітазу. Біде - це окремий виріб, які зазвичай встановлюються поруч з унітазом, зі звичайним змішувачем; розумний унітаз - це унітаз з вбудованою функцією підмивання і часто він також має декілька варіантів очищення і інші додаткові функції.


Розумний унітаз і біде набули популярності з кількох причин.


- Вони екологічні; немає туалетного паперу (і давайте подивимося правді в очі - ви чистите будь-яку іншу частину вашого тіла сухою папером?).

- Вони допомагають підтримувати ваш унітаз в робочому стані, завдяки відсутності туалетного паперу (немає паперу = немає засмічень).

- Вони забезпечують додатковий рівень чистоти і свіжості (хто б не хотів мати під рукою міні-душ, який можна було б використовувати кожен раз, після користуванням унітазу).

-Вони пропонують трохи розкоші за низькою ціною (особливо багатофункціональні розумні унітази).


Унітаз з функцією бідеТермін унітаз з функцією біде був фактично придуманий (і запатентований) компанією Тото, знаменитий виробник унітазів, який залишається головним продавцем унітазів з функцією біде.


Переваги


- Ця покупка дозволить зберегти простір; немає необхідності в додатковій сантехніці, і так само в додатковому водопроводі який необхідний для окремо стоячого біде.

- Багато унітази з функцією біде включають в себе додаткові функції для додаткового комфорту. У деяких моделях присутній сушка з теплим повітрям, сидіння з підігрівом, дезодоруючу пристрій, що настроюються передні / задні настройки душового спрея, автоматичне відкривання і закривання, система самоочищення і / або автоматичне промивання. Ви навіть можете знайти розумний унітаз з підсвічуванням або з можливістю створення переваг користувача!

- Такий унітаз зовні виглядає як звичайний унітаз; у нього є спеціальна кришка, на відміну від звичайного окремостоячого біде, яке часто нагадує пісуар.

- Багато користувачів вважають такі унітази більш комфортним, ніж більш вузькі звичайні біде.


Недоліки


-Розумний унітаз коштує дорожче, ніж біде, не рахуючи додаткових витрат на водопровід і тд (в разі біде). Однак, є більш доступні варіанти.

- Деяким покупцям не подобається вид або дизайн унітазу з функцією біде; (Хоча є варіанти для більш гладкого дизайну - унітаз Duravit's SensoWash C, який має приховані підключення).


БідеБіде - це перш за все європейський товар, який ніколи не користувався великою популярністю в інших частинах світу. Це автономне вироби схоже по вигляду на унітаз з фіксованим змішувачем ..


Переваги


- Деякі вважають, що на біде більш зручно сідає, ніж на розумні унітази; це питання особистих переваг. Спробуйте посидіти на різних моделях, перш ніж робити свій остаточний вибір.

-Змішувач на біде дозволяє користувач вручну регулюваті Тиск води, а не обмежуватіся заданими настройками.

-Біде приєднано до лінії гарячої води для точного і послідовного вибору температури води. Розумні унітази покладаються на вбудовану функцію миттєвого нагріву, яку не завжди вистачає на довго і може призвести до коливань температури.

-Через їх обмежених функцій (в порівнянні з розумним унітазом) біде може коштувати менше, ніж такий унітаз; ціни варіюються від 1500грн до більш 28000грн (не забудьте враховувати витрати на установку).


Недоліки


- Для біде потрібно більше місця (або стіни, в залежності від місця кріплення) і додаткових витрат на водогін.

- Треба буде вставати з унітазу, щоб використовувати біде; унітаз з функцією біде зручно дозволяє користувачеві залишатися на місці.

- Розпилення води і її охоплення обмежені місцем де встановлено змішувач.


Який бренд вважається кращим на цьому ринку


Виробники зазвичай намагаються виготовляти біде як парні до унітазів, щоб не порушувати єдність інтер'єру. Як правило, підлогові біде встановлюють поруч з унітазом. Тому вироби, що доповнюють один одного, по стилю в тому числі, вибрати не складно. Навіть для малогабаритної квартири.

Серед підлогових моделей є варіанти надзвичайно компактні, що не займають значного місця в санвузлі. Крім того, вартість цих елементів сантехніки може бути вельми бюджетної.Серед підлогових моделей є варіанти надзвичайно компактні, що не займають значного місця в санвузлі. Крім того, вартість цих елементів сантехніки може бути вельми бюджетної. Duravit або чеської компаніїJika обійдуться трохи дорожче. Але також на ринку сантехніки є біде і унітази з функцією біде вартість яких досить висока. До цієї категорії відносяться біде знаменитого німецького бренду Villeroy & Boch.

На ринку сантехніки сьогодні існує величезний вибір підлогових моделей біде. Вони розрізняються за зовнішнім дизайном, матеріалами, кольором і кількістю додаткових функцій. Прості елегантні і недорогі вироби - універсальні. Вони прекрасно впишуться в сучасний інтер'єр, і в класичному не порушать гармонії. Вибір розумних унітазів не такий великий, в зв'язку з їх новизною на ринку сантехніки.

Бажаючі придбати незвичайні за кольором або формі біде також можуть знайти серед пропозицій виробників цікаві варіанти. Адже дизайнерська сантехніка - майже твори мистецтва. Такі біде бувають прикрашені орнаментом, корпус може бути різних відтінків, а архітектура нерідко має нестандартні лінії.В нашому інтернет магазині є безліч варіантів і дизайнів унітазів і біде за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в будь-яку Вашу ванну кімнату.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній