У німецького виробника Duravit, є змішувачі?

У німецького виробника Duravit, є змішувачі?


Саме таке питання ми чуємо від здивованих покупців, які побачили їх в салоні по вул. Окіпної,4.

Так, є і ще які! Змішувачі Duravit ні на грам не поступляться в питанні якості товару лідерам у цій галузі. Керамічний картридж, латунний корпус все це говорить про довговічність продукту. Змішувачі різного призначення як і всі товари сантехніки цього виробника зроблені в лаконічному стилі без всякої химерності. Зауважимо, що товар німецьких виробників можна візуально відрізнити від італійців або іспанців. В їхньому дизайні практично ніколи не зустрічається стиль бароко, у Duravit в стилі переважатиме сучасний дизайн. Стриманий сучасний стиль не обійшов і змішувачі Duravit. Але є і особливість у змішувачів. Яка? Про це нижче.


У даного виробника виготовлення змішувачів є новою гілкою в їхньому розвитку. І досить успішно вони пройшли даний шлях. У цьому році одна із колекцій виробника виграла престижну премію в області сантехніки. З чим їх, щиро і вітаємо.Бачивши змішувачі, ми згодні з результатами.

І ось та радісна мить, коли ми можемо вже впевнено говорити Вам про змішувачі Duravit так як вже промацали і почули думку покупців.

Виробник представляє на ринку Європи і вже і України три основні колекції, а саме: B1, B2 и C1,звичайно всі колекції відрізняються один від одного зовнішнім і видом та ціновою політикою.Огляд колекцій німецького виробника Duravit

Перша колекція найдемократичніша в ціновому сегменті, це B1. Основна лінія стилю, це скругленная форма. Даний стиль і форма вже стала вважатися універсальною і правда, помічено, що більшість покупців стали поєднувати дві форми квадрата і овалу і не просто так: овал завжди буде скликати затишну атмосферу на відміну від квадрата.


ЗОВНІШНЄ МОНТАЖ B1.

В асортимент цієї колекції входять змішувачі такого призначення:Змішувач на умивальник В1 Duravit

B11010001010

Змішувач для ванни В1 Duravit

B15230000010

Змішувач для душу В1 Duravit

B14230000010

Змішувач на бідеВ1 Duravit

B12400001010


Змішувачі для умивальниказовнішнього монтажу, але різної висоти з донним клапаном і без нього. Такі змішувачі підійдуть практично до всіх видів умивальників з одним застереженням. У умивальника повинно бути отвір під змішувач. Що стосується умивальників, які врізаються під стільницю то цей змішувач можна також встановити на стільницю і це буде правильним монтажем.

Змішувач для ванни, всі ті ж округлені форми у змішувача є підключення для душа і носик для ванни. Змішувач для душуповторять основну лінію дизайну колекції.

Змішувач на біде, виробник вирішив комплектувати тільки з донним клапаном, щоб уникнути непорозумінь, адже технічно правильно комплектувати змішувач з донним клапаном за негласним правилом.


ПРИХОВАНИЙ МОНТАЖ В1


Це змішувачі для ванни і душа з різною кількістю споживачів, що примітно, матеріал зовнішніх частин змішувачів виготовлені з латуні.

Важливо пам'ятати:Дюравіт пропонує змішувач прихованого монтажу тільки на два положення, це на вилив для ванни і верхній або ручний душ. Також нагадуємо, що для установки таких змішувачів необхідні внутрішні частини. У Duravit їх дві: GK0900001000 (підключення 3/4) и GK0900000000 (підключення 1/2).


Змішувач для душу B.1 Duravit

B14210010010

Змішувач для душу B.1 Duravit

B14210012010

Змішувач для ванни B.1 Duravi

B15210012010


У першому випадку, змішувач на один тип виливу. Іншими словами при покупці такого змішувача у Вас вода буде або набиратися в ванну, або литися з верхнього душа, або з ручного душа тільки на щось одне.

У двох інших, Duravit рекомендує встановлювати, якщо у Вас два типи виливу: виливши для ванни і верхній душ в разі відсутності верхнього душа перемкне на ручний душ або якщо у Вас в душовій встановлено верхню душ або ручний душ.

Термостати для ванни та душу не прив'язані ні до однієї колекції вони універсальні.

Підводячи риску під цією колекцією, позначаємо, що якість змішувачів на найвищому рівні, виробник зі світовим ім'ям не дозволить собі випустити на ринок неякісний товар, дизайн, це круглі форми.

Перевага колекції, це:

- Її недорога ціна, якщо врахувати що це Duravit

- Ексклюзивність. У вас є всі шанси стати одними з перших у кого буде змішувач Duravit.


Але є і недолік,в даній колекції немає змішувача будь-якого монтажу квадратної форми, але не варто засмучуватися прямокутний важіль управління зустрінеться в колекції B2, а строгий квадрат буде в крайней колекції C1


Відмінні елементи колекції В2 від лінійки В1 і дизайнерськими змішувачами C1


Почнемо з самого цікавого питання, ціни ... Так, вона буде вище ніж колекція B1, є підозра що через м'якого ходу важеля управління води, ну і масивна, прямокутна форма важеля. Змішувачі колекції приємні оку, гармонійно виглядатимуть у ванній кімнаті.

Традиційно в цій колекції є зовнішній і прихований монтаж.


Змішувач на умивальник B.2 Duravit

B21010001010

Термостат для душу B.2 Duravit

B24220000010

Термостат для душу B.2 Duravi

B24210012010


Візуально видно, що виробник поєднав двох вічних суперників за лідерство прямокутник і овал, чим примирив їх довге змагання. Але все одно переважає овал як форма, на наш погляд це золота середина, змішувачі, де в тандемі зустрічається коло і квадрат більш м'якше вписуються в дизайн, але при цьому зберігає таку актуальну на сьогоднішній день форму. Ідеальне рішення на наш погляд.


Ну, і нарешті-то дизайнерська колекція C1, яка в цьому році виграла престижну премію. Дизайнером змішувачів виступив не менш відомий Kurt Merki Jr,вийшов дуже елегантний, уточнений стиль, ультратонкий наскільки це можливо в даній області, важіль управління зовсім небагато округлої форми. У колекції зустрічається цікавий по стилю термостат для душу, також зустрінуться змішувачі, термостати прихованого, зовнішнього монтажу в квадратному стилі.


Змішувач на умивальник C.1 Duravit

C11010001010

Змішувач для ванни C.1 Duravit

C15230000010

Змішувач для ванни C.1 Duravit

C15210011010


Вважаємо «родзинкою» колекції змішувач для окремо стоячих ванни він один, але дизайн виконання такий, що підійде під чимало візуалізації ванних кімнат.Підходить до свого логічного завершення стаття про німецьких змішувачах, бренду, який раніше спеціалізувався виключно тільки санфаянсе, намагалися якомога більше тонкощів описати змішувачів тієї чи іншої колекції, щоб Вам допомогти прийняти правильне рішення, але так і не написали про особливості даних змішувачів так що інтригував Вас на самому початку статті.

Особливістю всіх колекцій змішувачів Duravit, є їх тонкість виконання. У візуальному порівняння описуваних змішувачів з змішувачами інших виробників, це виглядають тонше, елегантніше, наша думка, підтверджує сам виробник на своєму офіційному сайті.


Якщо порівнювати нові змішувачі Duravit з іншими виробниками назву, які говорять самі за себе, рекомендуємо ми їх купувати?


Відповідь, так!

Чому?

По-перше, це якість, це незаангажований на ринку України продукт. Зовнішній вигляд і репутація виробників, яка говорить сама за себе.


І ну, ще один вагомий аргумент, змішувачі під брендом Дюравіт, дозволить Вам укомплектувати ванну кімнату і санвузол продуктами одного виробника, це естетично. З нашого досвіду більшість покупців намагаються, щоб сантехніка і по можливості змішувачі були одного виробника.

Компанія Аквадемі є,офіційним, ексклюзивним імпортером змішувачів, а співробітники інтернет - магазину дадуть відповідь Вам на всі питання, які ми не врахували в статті щодо новинки Дюравіта.Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній