Змішувачі різного призначення Hansgrohe з найбільш затребуваною колекції PuraVida.

Змішувачі різного призначення Hansgrohe з найбільш затребуваною колекції PuraVida.

Зовнішній вигляд змішувачів на умивальник,виготовлені німецьким Виробником Hansgrohe,колекції PuraVida вже досить довгий час представлені на ринку як Європи, так і України та проте попит на них не згасає і до цього дня. Вони не тільки ідеальні за своїм зовнішнім, а й довговічні в побуті.

Як ми вже неодноразово писали репутація у німецького виробника Hansgrohe бездоганна не тільки на Європейській ринку, в Україні існує офіційне представництво даного бренду, де працюють висококваліфіковані співробітники, які відмінно знають продукт, які представляють і лояльно ставляться до прохань від покупців різного рівня складності, також в Україна є сервісний центр цього виробника, де в разі потреби фахівець допоможе у вирішенні того чи іншого питання. У частих випадках, якщо і виникає у споживача потреба в сервісі, так це в тих випадках, де треба консультація про підключення душової системи внутрішнього монтажу. Так, бувають нагоди, коли змішувач виходить з ладу, але так як у даних товарів, гарантійних термін діє 5 років., Цей момент в найшвидші терміни вирішується сервісним центром і офіційним імпортером Аквадемі,який намагається поставити в Україну потрібний змішувач.

Змішувачі колекції PuraVida,виробник пропонує різного призначення, даними змішувача при бажанні можна укомплектувати весь Ваш санвузол в одному стилі. Не тільки змішувачами з даної лінійки можна укомплектувати ванну кімнату, фахівці та дизайнери, німецького бренду Hansgrohe, запропонують Вам аксесуари для ванної кімнати їх цієї колекції.Отже, пропонуємо ближче познайомитись однією з найбільш вдалою, доречною, красивою, універсальною колекціею змішувачів PuraVida. Вона настільки унікальна, що складанні про неї суб'єктивного думку, в голову не приходить не однієї негативної асоціації.

Змішувачі на умивальник PuraVida,заслуговують на наш погляд особливу увагу, адже як правило насамперед покупців цікавить який змішувач буде встановлений на умивальник. Змішувач для умивальника PuraVida має «обтічної» формою, якщо можна так сказати, іншими словами, це прямокутна форма виливу, де згладжені всі гострі кути, підстава у даного змішувача овальне. Змішувачвиготовлений з латунного матеріалу, він досить масивний. Досить цікаво представлений важіль управлінням напором води. У даній лінійки змішувачів PuraVida він виготовлений у вигляді джойстика, який, так само буде довго працювати за своїм прямим призначенням і до нього досить просто звикнути. Даний важіль управління не вимагає від покупця проходити довгий термін адаптації до нього. Високу популярність даної лінійки приніс саме цей важіль управління, представлений у вигляді джойстика.


big_pura_vida2.jpg

У змішувачів PuraVida,які призначені для умивальника існує різна висота і різний метод установки для того щоб у Вас була можливість встановити його абсолютно до всіх умивальників. Наприклад, до умивальника, який встановлюється на стільницю без площадки під змішувач, можна вибрати як змішувач, який встановиться на стільницю досить довгий по висоті, так і змішувач, який монтується в стіну, що теж на сьогоднішній день є актуальною тенденцією.

Змішувачі для ваннипропонуються виробником двох методів монтажу, це змішувач для ванни, який врізається в борт ванни і звичний для багатьох покупець, це зовнішній монтаж не вимагає ніяких додаткових внутрішніх частин, на відміну від того змішувача, який вбудовується в борт ванни.термостати,це ті змішувачі, у яких є можливість налаштувати комфортну для Вас температуру води і не боятися її перепадів. Але на жаль,. у колекції PuraVida, фахівці фабрики запропонують Вашій увазі, термостати тільки внутрішнього монтажу.

Даний метод установки прекрасно підходить як в душову зону, так і для ванни, великим попитом дані змішувачі з термостатом покупці розглядають для душової зони.

Перевагою, змішувачів з термостатом, є кілька аспектів, але найголовніший фактор полягає в тому, що Ви під даний термостат можете самі для себе вирішувати скільки буде споживачів або виходів. Під словом «споживачі» мається на увазі на які предмети ізлівов буде перенаправляється вода. Наприклад, «три споживача», це верхній душ (з одним типом струменя), ручний душ і вилив для ванни, або ж верхній душ (два типи струменів) і ручний душ.Але не варто забувати, що для того, щоб даний термостат коректно і правильно працював, потрібно вмонтувати внутрішню частину в стіну. Всі термостати, прихованого монтажу, німецького виробника Hansgrohe вимагають установки внутрішньої частини.

Радують око верхні и ручні душісвоїм, запам'ятовуючим зовнішнім виглядом і впровадженими різними технологіями, наприклад, в ручному душі, колекції PuraVida є кнопка Select, яка при натисканні буде міняти для Вас тип струменя.

Верхні душі, зроблені в такій же обтічної прямокутної форму, можна з даної колекції вибрати такий душ, який монтується в стелю і стіну. Кольорове рішення також пропонується на Ваш розсуд, це класичний хром і поєднання білого з хромом.


Приємним доповненням бездоганною колекції змішувачів всілякого призначення, є аксесуари,які випускаються цим же виробником з такою ж назвою, як і основна лінійка змішувачів PuraVida.

У лінійку товаріваксесуарів для ванної кімнати всі необхідні предмети для вашого особистого зручності і комфорту.

Йоржикпропонується разом з колбою під нього. Ємність, в яку поміщається йоржик, виготовляється співробітниками фабрики в хромованому покритті, де ободок зроблений з кераміки таким чином фахівці бренду підкреслюють одну лінію дизайну адже змішувачі для умивальника і ванни також пропонуються в хромі і в поєднанні білого з хромом.Стакан для зубних щіток,також буде з в хромованому покритті. Варто відзначити, що сірий відтінок є нейтральним тоном, який в одному випадку врівноважить загальний стиль ванної кімнати, а в другому випадку сірий колір в більшості випадків не викликає роздратування.

Всі інші аксесуари для ванної кімнати з колекції PuraVida, випускаються виробником в округлих формах, де поєднуються два надійних матеріалу при виготовлення такі як: метал і кераміка, метод монтажу у них всіх без виключення підвісний. Підвісна метод монтажу істотно звільнить Вам місце на умивальнику, ніж створить враження додаткового порядку, а також заощадить Вам час при прибиранні.


В салоні інтернет-магазинапредставлені у виставковій залі змішувачі для умивальника, колекції PuraVida, в ньому у Вас буде можливість побачити ці змішувачі, спробувати як працює важіль управління в ньому і створити своє враження від них. Менеджери, у яких великий досвід роботи в даній області з великою ймовірності зможуть Вас проконсультувати по більшості питань, стосовно змішувачів, установки душових систем прихованого монтажу і правильного підбору комплектуючих до них.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній