Змішувачі на ванну традиційного монтажу, у якого виробника красивіше і якісніше? (Продовження)


Продовжуючи розповідь про змішувачі на ванну, зовнішнього монтажу, зупинимо Вашу увагу, виробнику Duravit, для цього бренду виготовлення змішувачів новий напрямок, але досить успішно вони з ним впоралися адже в цьому році, колекція змішувачів C1була помічена, відзначена і нагороджена однією з найпрестижнішою премією в галузі дизайну.

Фахівці німецького виробника виготовили три колекції, які відрізняються своїм зовнішнім виглядом, але в кожної з запропонованої колекції, є змішувачі на ванну, традиційного монтажу.

І перша колекція, це B1 зовнішній вигляд цього змішувача достатньо лаконічний і зручний в практичному використанні.

Вартість колекції з демократичного сегменту, але на якості товару, це жодним чином не позначилося. У всіх змішувачах встановлений керамічний картридж і колекція B1 не виняток.Друга колекція Дюравіта називаєтьсяB2,вона по дизайнерському рішенню цікавіше виглядає в загальних стилях ванних кімнат через свого відносно тонкого важеля управління і мало того, що він незвичайного зовнішнього вигляду так і ще він суворої прямокутної форми. А так як сама підстава змішувача на ванну - округлої, форми, то колекція змішувачів стає універсальною.

Такий стиль змішувачів буде доречно виглядати в багатьох ванних кімнатах незалежно від того, загальний стиль буде в квадратній формі або ж більш округлої.

Змішувачі даної колекції випускають з керамічним картриджем і латунним корпусом, більшість змішувачів вже є в Києві на нашому складі через швидко зростаючого попиту.Колекція С1, це щось неймовірне по стилю виконання, адже саме за розробку даної колекції взявся дизайнер світового значення. І його праця була в цьому, 2018 році високо оцінений критиками і журі в галузі дизайну. Колекції присвоїли нагороду як найкрасивіша колекція змішувачів.

Чому саме вона?

Так, тому, що вона відразу кинеться Вам в очі, в якій би частині салону її б не встановили.

Якщо говорити про змішувачів всіх призначень, то основна лінія дизайну у неї, це кругла форма змішувача з тоненькою трохи "стислій" ручкою управлінні. Приємний на дотик важіль і технологічно правильно зловлений і продумана товщина, довжина важеля, все це здається дрібницями, але саме вони забезпечують Вам комфорт при використанні.

Як ми, вище і позначили колекція випущена, німецьким брендом в округлих формах, цю долю і не уникнув змішувач на ванну, зовнішнього монтажу С1.

Змішувач незвичайний свої рішенням перемикання споживачів, він розміщений по ліву сторону у вигляді, круглого важеля, взагалі змішувач своєю формою нагадує виконанні термостат. Форма точно така, але відсутній термоелемент, який би оберігав Ваше тіло від перепадів температури.Змішувачі на ванну, іспанського виробника Tres, відверто кажучи, вражають своїм широким асортиментом. Його можна порівняти за асортиментом з дуже відомим брендом Hansgrohe. Трес також залишається вірним своєму первинному напряму, це виготовлення змішувачів різного виду монтажу і призначень.

1.Це його цінова політика, щодо дуже недорога вартість, при цьому збережено абсолютне, висока якість. Так, гарантом довгого використання змішувачів за призначенням, є керамічний картридж і латунний корпус, ці два важливих компонента впроваджені в усі змішувачі іспанського виробника Tres.

2.І звичайно ж, це їх, найширший асортимент, де можна зустріти змішувачі на ванну зовнішнього, внутрішнього монтажу, що стосовно внутрішнього монтажу, то з переваг, виділяємо: таким змішувачів не потрібно внутрішня частина на відміну від інших виробників випускають аналогічний продукт.

У іспанського виробника, є знакові відмінності, вигідно їх виділяючи серед аналогічних компаній, це в першу чергу, місцезнаходження виробничих потужностей, всі змішувач виробника Tres виготовляються на власні фабрики, яка знаходиться в Іспанії, і друге, відмінність полягає у виготовленні змішувачів різноманітного кольору і поставляються в Україну в найкоротші терміни. У фабрики повністю налагоджених виробничий процес по виготовленню кольорових змішувачів не тільки на ванну, а й на весь асортимент, повністю, виключаючи неприємності з довгим очікуванням.

Виділимо з великого асортименту лише кілька змішувачів для ванни, які користуються великим попитом.

Першою моделлю уявімо, змішувач на ванну з колекції Loft Tres, модель бездоганна в своєму виконанні. Стиль змішувачів універсальний через з'єднані двох основних форм: квадрата і овалу. Дизайн змішувачів позбавляє покупців від довгих роздумів, адже зовнішній вигляд змішувача на ванну дозволить Вам його встановити в усі без винятку стилі ванних кімнат. Колір даного змішувача також Вас дуже порадує від білого до зеленого і від зеленого, оранжевого до чорного матового. Зауважимо чорний колір на даний момент на піку популярності і успіху, дуже актуальний тренд цього сезону. Виливши до даного змішувача зовнішнього монтажу досить незвичайний, що відразу його вигідно відокремлює серед інших товарів різних виробників.Наступний змішувач,який заслуговує, на нашу думку, особливу увагу, це товар з колекції Quadro,виготовлений в стилі суворого квадрата, що володіє латунним корпусом. Багатьом покупцям, хто вже не один місяців займається ремонтів відомо, що сьогодні квадратна форма не тільки змішувачів, а й зокрема змішувачів викликає інтерес і тим самим попит через її актуальність сьогоднішнього дня. Адже якщо переглянути роботи іменитих і затребуваних дизайнерів у цій галузі, то впадає в очі квадратна форма. Змішувачі описуваної колекції повністю відповідають даним тренду, а колірна гамма, яка Вас вразить своєю різноманітністю дозволить Вам прикрасити ванну кімнату одним лише змішувачем. Варто зазначити, що цінова політика цієї колекції, яка володіє прямокутною формою дуже демократична.Є ще у цього виробника колекція, яка у нас асоціюється з ніжністю і витонченістю, це змішувачі на ванну Clasik,та це стара добра, класика, яка буде актуальна в усі часи. Змішувачі неймовірні навіяние часи 19 століття, плавні лінії, унікальні в своєму виконанні душові душі, які зачаровують своїм зовнішнім виглядом. Змішувачі колекції випускаються тільки в двох колірних гамах, це: хром і під стару латунь модель. У даній лінійки спеціально пропонують тільки два кольори, щоб зберегти шарм колекції. Змішувачі тематичні і не будемо приховувати, що вони в своїй більшості користуються попитом в готелях, де загальних стиль дизайну це сувора класика. На цьому підведемо риску в огляді і дуже сподіваємося, що вона Вам допоможе визначитися з виробником і з колекцією.


Змішувач на ванну Tres, колекції Clasik


В салонах інтернет магазина Аквадемі представлені більшість змішувачів на ванну з описуваних колекцій і при необхідності менеджери салонів нададуть Вам вичерпну інформацію з того чи іншого змішувача.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній