При виборі ванни, якому матеріалу варто віддати перевагу?


При виборі ванни, якому матеріалу варто віддати перевагу?

Питання дуже спірне, але саме він є одним з перших, який ми чуємо від покупців.

Ми розуміємо, чому покупець хоче дізнатися на нього відповідь, адже сьогодні тільки в Україні така велика різноманітність форм, матеріалів ванн і виробників у яких теж є свій асортимент, що часом покупця це саме різноманітність заганяє в кут і перетворює його пошук на муку.


Ванна німецького виробника Duravit


У нас немає однозначної відповіді, яка саме ванна і її матеріал Вам підійде і стане безпрограшним варіантом, але у нас є знання про всі ванни, які представлені на сайті Аквадемі, якими ми з Вами поділимося в надії на те, що наша стаття допоможе Вам визначитися з вибором.

Компанія Аквадемі, є офіційним імпортером таких виробників ванн як: Villeroy&Boch (Виллерой & Бох)Kaldewei (Калдевей), и Duravit Дюравіті звичайно ж у кожного менеджера є свій улюблений виробник,переваги, які для нього, є основними. Будемо об'єктивними і скажемо, що у абсолютно кожного бренду є свої ключові переваги.

Ванни класифікуються за: формою, матеріалом і виробником.


СТАЛЕВІ ВАННИ


Почати основну частину блогу хочемо з виробника Кальдевейі його асортименту. Залишаючись неупередженим, можна стверджувати, що матеріал ванн даного бренду, є самим практичним і довговічним.

Німецький виробник Кальдевей виготовляє ванни тільки зі сталевого матеріалу, товщина якого дорівнює 3.5 мм. Білосніжна, високої якості емаль ванни не поступиться по своїй білизні іншим виробникам. У виробника бездоганна репутація на світовому ринку. Асортимент пропонованих ванн не злічити. виготовленняванну виробника, є основним і головним напрям, хочемо особливо відзначити, що вузькоспеціалізовані бренди, що не розмінюються на виготовлення всіляких продуктів, а з кожним роком вдосконалює свій асортимент, як правило стають тими лейбами, яким потім наслідують інші.

Детально розглянемо три, сталеві ванни з великого асортименту виробника.

Чому?

Тому як саме ці ванни користуються великим попитом у покупців. Зовнішній вигляд і відносно низька вартість, ось запорука успіху цих ванн.Ванна номер один за кількістю запитів, це Saniform Plus. Дизайн ванни являє собою прямокутник, а внутрішня її межа виготовлена в округляє формі. Ціна цієї ванни найдешевша. Цю ванну набувають покупці, яким важлива якість і практичне використання за призначенням на довгі літа. Нам, менеджерам, також подобається дана ванна, через її ціни і його стилю виконання, бо трохи заокруглена форма, сьогодні набула статусу "універсальності". Вона завжди буде доречна в більшості ванних кімнат.Друга ванна,яка виготовлена зі сталі, називається Кайон у неї трохи вище ціна через її форми. У даного продукту форма зроблена з чіткого прямокутника. Прямокутна або квадратна форма вже кілька сезонів, є актуальною і затребуваною. Як товарів бренду сумніватися не доводиться. У ванни емаль біла без будь-яких відтінків.


Cталева ванна Classic oval Kaldewei


Третя ванна, якої хочемо приділити увагу, це окремостояча ванна з неповторною панеллю, овальної форми.

Ванназ дорогого сегмента виробника, але це і не дивно, бо як все окремостоячі ванни, абсолютно будь-якого Європейського виробництва, за вартістю будуть на порядок вище, в порівнянні з ваннами, де спосіб монтажу для нас більш звичний і простий.

Дана ванна не стала винятком із правил, її зовнішній вигляд приковує до себе погляд, ця ванна може стати тим самим акцентом Вашої кімнати.

Приділимо пару пропозицій про спосіб установки такої ванни. Отдельностоящие ваннив більшості випадках виготовляються в досить великих розмірах. У нашому асортименті, Ви не зустрінете,отдельностоящую ванну в розмірі, наприклад, 150*70 см. Все виробника зі світовими іменами пояснюють це тим, що мається на увазі, що представлену ванну є сенс встановлювати у великих приміщеннях, де буде видно всю красу ванни і до неї можна підійти з будь-якого боку.

Змішувач до такої ванни теж купується незвичайний. Він повинен бути також окремо стоїтьі водостік повинен бути проведений в підлозі.

Окремостояча ванна в парі з таким же високим змішувачем і буде створено ту, саму родзинку, яка перетворить й завершить загальний стиль дизайну.


Розпорошуємо міф

Останнім часом покупці дуже часто стали задавати питання про підробки ванн Кальдевай. І найпоширеніший питання. Чи нанесена назва моделі ванни лазерним шляхом? Нам, офіційним імпортерам дуже складно, чесно відповісти на це питання, бо нам не відомий такий метод по визначенню підробки. На наших ваннах немає цього напису і навіть якщо б була, на око визначити лазерне нанесення неможливо. Ми за весь час жодного разу не зіткнулися з випадком, де ванни даного виробника виявлялися підробками. Єдиний спосіб придбати не підроблену ванну, це: купити її або у офіційного імпортера, або в авторизованих точках продажу.


АКРИЛОВІ ВАННИ


Другим, дуже поширеним матеріалом при виготовленні ванн, розглянемо акрил. Ну, що і говорити, про це матеріалі відомо дуже багато і написано про нього також багато. Нічого нового про нього не скажемо лише, від себе напишемо важливі на наш погляд характеристики.

Попит на акрилові ванни неймовірно великий, ванни з цього матеріалу дуже демократичні за своєю вартістю. Але на жаль, акриловий матеріал дуже сильно схильний до подряпин. За таким матеріалом потрібен особливий догляд. Акрилові ваннині в якому разі не можна мити седативними і хімічними засобами.

У нашому інтернет-магазині, акрилові ванни представлені таких виробників, Віллірой Бох і Дюравіт. Це два німецьких виробника, про які, форм акрилових ванн не перелічити.

Не можна сказати, що через даного матеріалу ванни не заслуговують увагу. Ми знаємо випадки, розказаних нашими покупцями, що вже кілька років ванна встановлена і ніяких проблем з нею немає. Все залежить від самого покупця і його відношення з догляду за нею.

Акрилові ванни легкі за своєю вагою, через гнучкості даного матеріалу можна зустріти найрізноманітніші і складні за своєю формою ванни.


Викриваємо міф

Найширша товщина ванни, яка може бути, це 5 см. Більше цього значення бути не може в незалежності від виробника. Менше може бути, більше - ні.


КВАРІЛОВІ ВАННИ


Кваріл, це, що? Ванна з кварила це яка? Це перші питання, які можна почути від споживача, який тільки вивчає асортимент.

Кваріл, це інноваційна технологія, яка належить німецькому виробнику Віллірой Бох.

До складу, при виготовленні таких ванн входить: акрил і кварц, для твердості матеріалу. Ванни, де використовується такий матеріал менш схильний до подряпин, за ним не потрібен делікатний догляд, але все ж при догляді за такою ванною, виробник не рекомендує використовувати хімічні засоби.

Перевагою кваріловие ванн, є сам матеріал, і колір, він набагато біліший ніж акрилові ванн. Дуже елегантно виглядають ніж акрилові. Цінова політика цих ванн буде значно відрізнятися від акрилових, але бачачи ці ванни в одному з салонів Аквадемі, стає ясно чому.
Підвівши підсумки можна з упевненістю говорити, що якийсь матеріал краще або гірше. У всіх матеріалів є свої перевагу, кожен сам по собі самодостатній.

Написавши статтю, ми постаралися з об'єктивної точки зору розповісти про кожного з матеріалів, а вибирати Вам, тільки Ви зможете зробити правильний вибір, грунтуючись на вище описане матеріалі.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній