Колекція сантехніки Luv від німецького виробника Duravit.

Колекція сантехніки Luv від німецького виробника Duravit.

Одна з найбільш елегантних і знакових колекції даного виробника сантехніки.Вироби цієї лінійки витримані в заокруглених формах, будь то ванна або умивальник. Округлі предмети сантехніки додадуть Вашої ванної кімнати відчуття затишку.

У даній колекції крім свого неповторного, привабливого зовнішнього вигляду, є одна нова, індивідуальна технологія, за допомогою якої, у фахівців німецької фабрики, є можливість випускати на світовий ринок, умивальники з тонкими стінками. Дана технологія робить умивальники (раковини) тоншими при цьому зберігається термін експлуатації їх в побуті. Тонкостінні умивальники на даний момент є актуальним трендом в області сантехніки, дані предмети миттєво привертають до себе увагу і правда в порівнянні в нашому розумінні традиційними раковинами, тонкостінні відразу кидаються в очі, їх нова технологія знімає громіздкість сприйняття.Що стосовно умивальників, колекції Luv, то німецький виробник Duravit запропонує Вам тільки умивальник, які встановлюються на стільницю. Але з даного методу монтажу, Ви зможете собі підібрати потрібний для Вас предмет сантехніки, бо виробник впровадив в свій асортимент:

- умивальник на стільницю Luv (без отвору під змішувач). Дані умивальники представляються нашому слухаю в овальної форми, габарити або розміри даного товару пропонуються на наш вибір від 600 до 800 мм.

До таких умивальників підійдуть два типи змішувачів, виготовлених німецьким виробником Duravit (Дюравіт).

1. Змішувач для умивальника, який встановлюється на стільницю і має досить високу висоту. Пропонований змішувач німецьким брендом зроблений спеціально для всесвітньо відомого виробника сантехніки Дюравіт не менше добре відомим в Європі дизайнером Kurt Merki Jr. Пропоновані змішувачі мають точно таку ж округлений форму виготовлені вони з латуні, картридж у даних змішувачів керамічний.

Чому саме такий змішувач рекомендується встановлювати до даного умивальника (раковини)?

Такого роду змішувача настійно рекомендуються до установки до даного умивальника через його методу монтажу. Представлений умивальник монтується на стільницю або на тумбу таким чином змішувач повинен бути такої висоти, щоб він був вище самого умивальника. Змішувач в даному випадку також встановиться на стільницю.

2. Другий варіантзмішувачів до даного умивальника,підійде той який буде виводитися зі стіни. Зауважимо, що такий метод монтажу вважаємо досить неординарним. Дуже нестандартно виглядає в загальному стилі дизайну ванної кімнати і з легкістю може стати акцентів в загальному стилі Вашої кімнати. В асортименті німецького бренду Duravit є на вибір даний змішувач із стіни, модель, якого виконав все той же талановитий дизайнер Kurt Merki Jr.Лінійка умивальників, колекції Luv випускає на ринок ще і раковини все з тим же методом установки, а саме на стільницю, але з майданчиком і відповідно з отвором під змішувач. Розмірний ряд умивальників на стільницю, овальної форми запропонований на Ваш вибір такий: 600 мм., і 800 мм.

До такого типу умивальників підійдуть стандартні в нашому розумінні змішувачі, які також можна вибрати з асортименту бренду. Фахівці фабрики рекомендують змішувач з дизайнерської колекції C1, але це не є обов'язковою рекомендацією. У даного бренду є три основні колекціїзмішувачів B1, B2 и С1.Найбільш гармонійно ми думаємо, буде виглядати змішувач для умивальника C1, але це наша суб'єктивна точка зору. У Вас є можливість вибрати змішувач на Ваш індивідуальний смак з запропонованих колекцій німецького бренду.

Вважаємо, що у даній колекції сантехніки є два основних і головнихпереваг.

1. Це бездоганний зовнішній вигляд умивальників (раковин). Даний дизайн предметів естетично виглядатимуть як строгому дизайні, так і в загальному стилі ванної кімнати, де присутні предмети сантехніки округлих або заокруглених лініях.

2.І другий аспект, перевага, це можливість вибрати дану умивальник якої встановлюється на стільницю маленьких розмірів. Умивальники таких маленьких розмірів (420 мм) часто потрібні в гостьові санвузли і довгий час, у покупців не було іншої альтернативи як встановлювати в маленькі санвузли звичайні прямокутні або підвісні умивальники. Тепер, це питання закрите, за допомогою колекції товарів сантехніки Luv у зможете укомплектувати всі Ваші ванні кімнати та санвузли предметами сантехніки однієї колекції.У даній колекції товарів немає на жаль «рідних» унітазів, але не варто засмучуватися, прекрасною і потрапляє в загальний стиль можуть бути унітази то ли підвісні, то ли напольные под інсталяцію (наприклад, Duravit)товари з колекції того ж німецького виробника Дюравіт My be Starck. Саме їх фахівці фабрики і пропонують, як альтернативний варіант комплектації з умивальниками Luv.

Чому?

У продукції сантехніки у вигляді унітазів різного способу монтажу схожий, якщо не ідентичний стиль виконання, все ті ж округлі лінії дизайну, які зроблять Вашу ванну кімнату затишною.Не так давно фахівці фабрики почали випускати інсталяції для підвісних унітазів з дуже цікавими по своєму стилю виконання клавішами змиву води. Ми рекомендуємо, Вам звернути на даний товар свою увагу, дуже красива і незвичайна комплектація може вийде з-за свого неповторного дизайну клавіш змиву води.Ванни, це окрема тема статті повинна бути, адже саме ванни даної колекції товари сантехніки є тією самою «родзинкою» при погляді на які замислюєшся укомплектувати весь санвузол товарами цієї колекції.

Ванни, виробник Duravit (Дюравіт), пропонує Вам розглянути двох основних варіантів, це:

- Окремостояча ванна –це завжди в усі часи безпрограшний варіант як в дизайні, так і використання її за своїм прямим призначенням. Якщо Ваш основний стиль ванної кімнати витриманий в спокійному, монохромного стилі і Вам здається, що не завадило б додати якийсь один акцент в загальний стиль ванни для того, щоб урізноманітнити і чимось вигідно підкреслити і виділити кімнату, то установка стоїть окремо ванни, це безкомпромісне рішення в закритті даного питання.

За негласним правилом, окремо стоячі ванни пропонуються і випускаються відносно великих габаритів, так як передбачається, що вона буде встановлена в досить просторій кімнаті і як наслідок в таких ваннах комфортно приймати водні процедури. Змішувач до окремостоячим ванн потрібен нестандартного монтажу (даний змішувач монтується в підлогу). Виробник, радить звернути на відповідний для цієї ванни змішувач власного виробництва, колекції C1.Другий тип ванни, розробники колекції пропонують пристенного монтажу, такі ванни теж гідно виглядають в загальному стилі ванних кімнатах, дизайнером даної колекції товарів сантехніки виступила, іменитий дизайнер в області сантехніки Cecilie Manz, роботи, яку неодноразово заслуговують престижних нагород в області дизайну.


В салоні інтернет-магазина Аквадемі, представлені більшість товарів з даної колекції. Менеджери компанії запрошують Вас відвідати салон, щоб на власні очі ознайомитися з асортиментом товарів сантехніки.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній