Кнопки (клавіші) змиву води для інсталяції. Як їх правильно вибирати?

Кнопки (клавіші) змиву води для інсталяції. Як їх правильно вибирати?

Нагальне питання сьогоднішнього дня, бо вибір клавіш змиву води для інсталяції підвісного унітазу неймовірно великий. Вони бувають різної форми, різного розміри, але найголовніше, що вводить покупця в ступор, на певному етапі вибору товару, це, той дуже важливий аспект, в якому підкреслюється менеджером зі збуту факт - клавіша змиву води строго прив'язана до певної інсталяції.Що це означає?

Іншими словами, не можна придбати вподобану Вам клавішу одного виробника, наприклад, такого як Geberit, а інсталяції іншого виробника, наприклад, такого як Villeroy & Boch. Клавіші та інсталяції не взаємозамінні, це дуже важливо взяти до відома, щоб в майбутньому не стати заручником ситуації.

Також важливо розуміти, що з асортименту швейцарського виробникаGeberit теж є градація, вибору клавіша під їх же інсталяції.

Що ж робити? І як зробити правильний вибір не помиляючись?

На сьогоднішній день, кожна з представлених інсталяцій для підвісного унітазу вінтернет – магазині Аквадемі,а це таких виробники як: Geberit, Villeroy & Boch, Duravit, Tece и Grohe,у всіх з перерахованих інсталяцій досить довгий термін експлуатації і в слідстві чого дуже важко кваліфікованому працівнику з продажу відповісти на питання як з інсталяцій буде довше служити за своїм прямим призначенням.

Передбачаючи, наступне питання, а як же поширена думка серед покупців, що багато що залежить від того, який метод змиву води впроваджений в інсталяцію?

Так, методи різні, наприклад, у інсталяцій Geberit, Duravit и Tece, механічний метод змиву води,назве це так, у Villeroy & Boch –в отвір протягнуті так звані троси саме вони і виступають штовхачами і за допомогою, яких змивається вода в чашу унітазу, а ось у інсталяції німецького виробника Grohe змив води забезпечується завдяки тиску повітря. Знання про дані методах змиву води, часто і стають визначальним фактором при покупці. Маючи за своїми плечима не малий досвід роботи в даній сфері діяльності, зауважимо, що всі інсталяції, які нами офіційно імпортуються в Україну не залежно від того яка технологія у них впроваджена неободной з них не можна сказати, що той чи інший метод змиву води говорить про довгостроковість з експлуатації.

Більш того, якщо брати до уваги, що всі без винятку виробники інсталяції з кожним роком все більше і більше модернізують свої технології, то Вам достатньо лише вибрати клавішу змиву води, яка гармонійно виглядатиме у загальному стилі дизайну ванної кімнати.

Чому все так просто?

Всі без винятку виробники стурбовані Вашим особистим комфортом в побуті.Так, як в даний час вибірклавіш змиву води вражає своїм масштабом, ми для Вас відобразимо найбільш затребувані кнопки з усіх раніше згаданих виробників інсталяцій.

Найнадійнішою інсталяцією, на думку наших покупців, є інсталяція для підвісного унітазу, швейцарського виробника Geberit. Причин такого підвищеного інтересу до неї дуже багато, але однією з визначальних і істотних чинників, які забезпечують їй загальну увагу, це різноманітних асортимент клавіш змиву води. Це дійсно важливий аспект, бо Ви як покупець після установки металевої рами, яка сховається в стіні будете бачити тільки обрану Вами клавішу.

Але в інсталяціях для унітазу Geberitє своя сувора градація вибору даних клавіш змиву.

Перелік клавіш змиву води, які підходять до інсталяцій Geberit.

Отже, перша найдешевша, але від цього не менш надійнаінсталяція для підвісного унітазу Geberit під назвою Deltaі з присвоєним, їй артикулом від виробника 458.126.00.1.до даної інсталяції підходять чотири типи клавіш, які відрізняються за формою, також можна вибрати на Ваш розсуд покриття, воно може бути: хромованим, білим і блискучим з матовим напиленням. Але всього чотири і саме ті, у яких назваDelta.

Чому інші клавіші Geberit не підходять до даної інсталяції?

Из-за размера самой клавиши, которая с точностью до миллиметра устанавливается на саму інсталяцію.У інсталяції Sigma и Omega інший розмір вікна, де монтується кнопки змиву води.

Нижче візуально показана сама інсталяція Geberit Delta і клавіші змиву води для неї.Друга, не менш затребувана інсталяція цього ж виробника, називається Sigma. На наш погляд, дана інсталяція Geberit Sigma одна з найбільш вдалих моделей і більшість покупців нашого інтернет магазину з нами згодні. Причиною такого думку, є її гнучкість установки і самий велика лінійка вибору клавіш змиву води. Гнучкою інсталяції Sigma в її габаритах, у однієї з інсталяцій Sigma, глибина стандартна і дорівнює вона 12 см., артикул їй присвоєно такий 111.300.00.5, а в іншої глибина трохи менше 8 см., з присвоєним фахівцями фабриці їй артикулом 111.796.00.1. Важливою цього показника полягає в тому, що з одного боку таку інсталяцію можна встановить в приміщення, де є обмежена глибина, а з другої, дана інсталяція Sigma своїми маленькими габаритами збільшує Вам простір приміщення. Клавіші змиву води під дану інсталяцію Geberit Вам буде запропонований в різному стилі виконання і виготовлений чи зі скла, чи то з пластика. Асортимент з даної лінійки мало кого залишить байдужим в 99% випадках, покупець зупиняє свій вибір на одній з клавіші Sigma.Наступна інсталяція для підвісного унітазу, якій вдалося за відносно короткий час завоювати прихильність покупців виготовляє, широко відомим і багатьма улюблений німецький виробник Villeroy & Boch.

Інсталяція Villeroy & Bochпід оригінальною назвою ViConnect, випускається виробником відносно недавно, близько двох років тому вона була представлена фахівцями широкому загалу. Конструкція інсталяції ViConnect Villeroy & amp; Boch нічим не відрізняється від пропонованих аналогів, єдина істотна її відмінність, це її габарити, висота її дорівнює 112 см .. а глибина її варіюється 0т 13-20, 5 см., Але це суттєвий дрібниця може стати для покупця, через неймовірно красивих клавіш змиву води.Саме зовнішній вигляд клавіш змиву води Villeroy & Boch, прінес їй успіх не тільки на світовому, а й на українському ринку. Асортимент клавіш змиву води не великий, але в цьому, винятковому випадку, спрацьовує золоте правило, коли відносно не велика кількість не стає каменем спотикання. Їх мало, але всі вони ідеальні за своєю формою та стилем виконання. Виробник поділив клавіші змиву води на дві основні форми, перша, це строгий квадрат витонченою тонкою формою з такими тонкими важелі змиву води, дана клавіша виготовляється зі скла так і з пластику. Приємним бонусом від виробника щодо даної клавиши, является ее возможность установки урівень з плиткою. Дивовижно виглядає в інтер'єрі більшості ванних кімнатах.

І друга клавіша змиву води, пропонується в прямокутній формі з трохи закругленими краями, матеріал клавіші, співробітники широко відомого, німецького бренду пропонує на Ваш вибір, а саме: пластик або скло.Duravit інсталяції для підвісних унітазів, вигідно підкреслив свою бездоганну репутацію з виробництва високо якісного товару, своєю унікальною за своїм стилем і технологією, випустивши клавішу з сенсорної підсвічуванням в якій запроваджено функція очищення повітря від неприємних запахів.Інсталяцію німецького виробника Teceвигідно виділяє від своїх аналогів, це її універсальність, до даної інсталяції підходять абсолютно всі клавіші цього ж виробника.


Також в нашому інтернет-магазині Аквадемі представлена інсталяція для підвісного унітазу, німецького виробника Grohe,перевагою даного вироби, виражається в комплектації. Інсталяція, виробником комплектується разом з клавішею змиву води, ніж заощаджує Ваш час і кошти.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній