Як біде може змінити Ваше життя?

Як біде може змінити Ваше життя?


Біде це універсальне пристосування, яке користується великою популярністю на Близькому Сході, в Азії та Європі. Фактично, близько 70% європейських сімей мають біде у себе вдома, але, чомусь, воно набагато менш популярно в Україні. Хоча є безліч вагомих підстав для того, щоб його придбати.


Багато людей вважають біде трохи настирливим предметом ванної кімнати. Хоча будь-який, хто його ніколи не використовував, не зможе зрозуміти, наскільки чудовим може бути ця річ і що вона пропонує. Більшість людей, які колись використовували біде, настільки насолодилися досвідом, що не змогли повернутися до старого методу очищення. Так як біде пропонує численні переваги, які назавжди змінять Ваші звички.


В двох словах, біде - це прилад, обладнаний потоком води, призначеним для особистої гігієни після використання туалету. Це звичайне явище в багатьох ванних кімнатах по всьому світу. В Японії, на приклад, де ванні процедури є шанованим ритуалом, майже кожен будинок може похвалитися біде або туалетом з вбудованим біде, сучасним гібридом, який став неодмінним атрибутом у багатьох розкішних ванних кімнатах.

Біде більше не є атрибутом багатих і привілейованих, сьогодні, абсолютно будь-яка людина з проточною водою і декількома заощадженними гривнями, може насолодитися всіма чудесами біде.


Забезпечує кращу гігієну, ніж туалетний папір


Якщо у Вас брудні руки, Ви не станете їх просто витирати паперовим рушником, правда ж? Ви вимиєте руки милом і водою, а потім вже витріть їх рушником. Тоді навіщо використовувати звичайний сухий туалетний папір? Це чутлива зона, за якою Ви повинні добре доглядати, щоб завжди підтримувати здорову гігієну і запобігати будь-які проблеми в майбутньому, тому туалетний папір не найкращий в цьому помічник. Тільки наявність якісного біде у ванній кімнаті забезпечить Вам чистоту, яку Ви заслуговуєте.


Біде платить саме за себе


Туалетний папір в середньому коштує близько 150 гривень за 12 рулонів. По закінченню часу Ви витратите більш ніж достатньо, щоб купити гарне біде. Навіть якщо у Вас велика сім'я, Ви будете використовувати незначна кількість туалетного паперу, і з більш чистими результатами. Всі гроші, які Ви в результаті заощадите на туалетному папері - зможете витратити на щось більш необхідне.


Біде на багато екологічніше, ніж туалетний папір


В середньому українці використовують близько 900 мільйонів рулонів туалетного паперу в рік. Одне дерево дає майже 1000 таких рулонів. Тобто, життя цілого дерева йде на те, щоб покрити потреби всього 43 чоловік. Уявіть собі, якщо половина українського населення почне користуватися біде, це число значно знизиться. Вода не буде витрачена даремно, а ліси знову будуть процвітати.


Користь для здоров'я


Біде може допомогти людям з певними проблемами зі здоров'ям (запор або геморой). При достатньому тиску і зі спеціальними насадками, біде може допомогти позбутися від деякого дискомфорту, викликаного цими проблемами. Крім того, оскільки деякі унітази з функцією біде поставляються з сушінням, у тих, у кого є опухлі або хворобливі зони, ніколи більше не доведеться страждати від болю грубого туалетного паперу.


Додасть розкіш в Вашу ванну кімнату


Чи плануєте розкішну ванну кімнату, але у Вас не вистачає місця для окремо стоїть біде? Не проблема. Унітази з функцією біде будуть не тільки відповідати Вашим дизайну, але і додадуть цінності. Немає нічого поганого в тому, щоб хотіти розкішну ванну кімнату, адже Ви багато працюєте над тим, що у вас є, так почему не винагородити себе? Біде - це модернізація ванної кімнати, у кожного є раковина, туалет і душ у ванній, але не у всіх є біде.


Усе найкраще дітям


Гарна особиста гігієна - це те, що ми всі хочемо для наших дітей. Біде допоможе їм навчитися важливим гігієнічним звичкам. Особиста гігієна важлива для дітей, так як це допоможе запобігти захворюванню в майбутньому, усуваючи всі можливі бактерії.


Запобігає засмічення туалету


Як Ви вже знаєте, використання біде допоможе зменшити споживання туалетного паперу. Менше використання туалетного паперу не тільки економічно вигідно, але також допоможе запобігти засмічення туалетів. Також, якщо Ваш будинок не підключений до міської каналізаційної системи, у вас буде обмеження для септик-відстійника. Незалежно від того, наскільки сильно компанії стверджують, що туалетний папір легко змивається, її великі маси, кожен раз проходить через одні й ті ж труби, що в кінцевому підсумку призводить до проблем. Однак з біде Ви значно зменшите кількість відходів, які Ви змиваєте при кожному використанні.


Кришка - біде або унітаз з функцією біде


Традиційні окремо стоять біде вимагають додаткового простору і водопроводу. Кришка - біде не вимагає додаткового простору і додаткової сантехніки, оскільки вона розміщується на вже існуючий унітаз і вбудовується в існуючі клапани для подачі води. З кришка - біде або унітазом з функцією біде, Ви можете користуватися як звичайним унітазом, і при цьому Ви зможете регулювати температуру води, змусити її пульсувати або коливатися, перемістити сопло в потрібне положення і багато інших функцій!


Завжди тепле сидіння і м'яке закриття кришки


Користуватися унітазом в холодний зимовий день - це неприємний досвід. Інша поширена проблема полягає в тому, що пізно вночі, в тумані сну, сидіння парою вислизає з рук і спускається гучним ударом, розбудивши всю сім'ю. Кришка - біде - це рішення цих проблем. Повільно закриваються кришки, а також сидіння з підігрівом є одними з функцій кришок-біде. Ці функції спочатку можуть здатися незначними, але повірте нам, як тільки Ви звикнете до них, Ви більше ніколи не захочете користуватися звичайним сидінням унітазу.


Ми миємося водою. Ми моєму наше обличчя і руки теж водою. Біде пропонує водозберігаючими спосіб бути чистішими і відчувати себе більш комфортно, ніж будь-коли відчували себе більшість українців. Може все таки прийшов час переосмислити наші традиційні ванні ритуали?


В нашому інтернет магазиніможна купити безліч варіантів і дизайнів біде, кришек- біде і унітазів з функцією біде за найкращими цінами в Києві. Якщо Вам потрібна додаткова допомога або керівництво, телефонуйте нам, і ми з радістю обговоримо наш численний асортимент, який додасть розкіш і стиль в будь-яку ванну кімнату.


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній