Hansgrohe - німецький стандарт якості визнаний у всьому світі

HANSGROHE - НІМЕЦЬКИЙ СТАНДАРТ ЯКОСТІ ВИЗНАНИЙ У ВСЬОМУ СВІТІ


Товари Hansgrohe виробляються в Німеччині і мають висока німецька якість. Змішувачі Hansgrohe це завжди розкішний тандем дизайну і технологій, який продовжує вражати уяву багатьох покупців у всьому світі, даруючи їм багатство високих технологій, досконалість форм і зручність щоденного використання. Досвід Hansgrohe це більш як столітня іcторія розвитку і впровадження інноваційних ідей у ​​виробництво змішувачів. В результаті, на сьогоднішній день, змішувачі Hansgrohe займають передові позиції в міжнародних рейтингах сантехніки і мають репутацію одного з найуспішніших брендів. Причина такого успіху бренду Hansgrohe - унікальна споживча комбінація, що поєднує в собі виняткову якість продукції та масштабний ціновий діапазон. При цьому, абсолютно будь-яка вибрана вами модель змішувача буде відповідати всім стандартам німецької якості. Так як якісний змішувач це завжди запорука довгої експлуатації, без поломок і гарний зовнішній вигляд, навіть через кілька років використання. Ми дуже сподіваємося, що Ви обов'язково знайдете той який підійде саме Вам і всій вашій родині внашому інтернет-магазині.

Види змішувачів HansgroheПеревага змішувачів Hansgrohe:

  • Змішувачі Hansgrohe забезпечені новою системою EcoSmart яка дозволяє економити на витраті води до 60%. Ця система має саморегулюючу кільце яке змінює форму в залежності від тиску, ніж обмежує потік води для економії.
  • Ще однією відмінною особливістю змішувачів Hansgrohe є дуже м'який потік води з крана або лійки душа. Цей ефект досягається завдяки використанню технології AirPower, який насичує воду повітрям роблячи її більш об'ємною, легкої і м'якою. Це в свою чергу дозволить Вам ефективніше використовувати воду.

    Змішувачі Hansgrohe виготовлені з харчової латуні - абсолютно безпечною для людини.

    Смеситель Hansgrohe для кухні так і для ванни оснащені особливою технологією ComfortZone, яка створює максимальний комфорт в відношенні довжини виливу і висоти змішувача.

  • aerator.jpgПоряд з системами економії води змішувачі Hansgrohe для раковини оснащені аератором QuickClean, який очищає воду від шкідливих домішок і вапняних відкладень за допомогою спеціальних силіконових еластичних вставок. Завдяки цьому, купивши змішувачі Hansgrohe, Ви отримаєте виріб з підвищеною функціональністю і тривалим терміном експлуатації.Hansgrohe PuraVida перша колекція розроблена під нанесення двоколірного покриття (BiColor). Фронтальна частина змішувача покрита глянцевим хромом, а сам корпус виконаний в білому кольорі. Висока якість стає ще помітнішою завдяки чітким контурним лініям.


Дизайн Hansgrohe Axor Starck неможливо забути. Чудовий, незвичайний і, по справжньому, оригінальний дизайн, відзначений численними нагородами. Ці змішувачі вражають уяву відсутністю зайвих деталей і своєї довершеністю.


З змішувачами Hansgrohe Axor Citterio прийняття ванни перетворюється на справжній ритуал. Всі елементи поєднуються в незвичайному неповторному стилі. Простота форм і розкіш в деталях. Незабутня закінченість і гармонія у всьому.


Змішувач Hansgrohe Axor Terrano зачарує самотою і умиротворенням яке він Вам подарує. Стиль сільського будинку підходить дасть Вам відчути себе ближче до природи. Це іноді все, що так нам необхідно в нашому галасливому метушливому мегаполісі.


Нержавіюча сталь, незвичайний унікальний матеріал - ось флагман колекції змішувачів Hansgrohe Axor Steel. Ггеометрія в чистому вигляді. Жорсткість і твердість форм, надійність, стиль, не підвладні часу.


Колекція змішувачів Hansgrohe Axor Uno це індивідуальність. Вибір полягає не тільки з різноманіття форм, а й матеріалів. Ця колекція вражає нашу уяву стриманістю. Завдяки своїй різноманітності форм і матеріалів, змішувачі Hansgrohe з цієї колекції ідеально вписуються в абсолютно будь-який інтер'єр.


Колекція змішувачів Hansgrohe Talis S идеально підходить для мінімалістів. Елегантно, строго, без надмірностей. Дуже благородно.


Наш інтернет-магазин пропонує найоптимальніші ціни на змішувачі Hansgrohe для ванної та кухні. Всю продукцію Hansgrohe характеризує надійність і ергономічність. Легкість у використанні і дуже довгий термін служби. На всі змішувачі Hansgrohe дається гарантія 5 років.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній